HABER ve DUYURULAR - DUYURU: Art覺k Kurtarma Yapam覺yoruz

  

 

Hayvan Kurtarma olarak Ankara’da aktif biçimde kurtarma yapan kedi, köpek, kaplumbaa, kartal, güvercin, tavuk, keçi, buza覺… tür ay覺rmadan yard覺ma/kurtar覺lmaya muhtaç her canl覺ya yetimeye çal覺an, canlar覺n yard覺m覺na koan bir derneiz. Hatta sadece Ankara içinde de deil, Türkiye’nin her ilinden kurtard覺覺m覺z vakalar var, takip edenleriniz bilirler…

Tamamen sivil bir oluumuz ve ba覺larla, gönüllülerin destekleriyle kurtar覺yoruz bu canlar覺. Hiç bir devlet/kamu kuruluu veya irketten maddi ya da aynî destek alm覺yoruz. Sadece siz can dostlar derneimize ba覺 yapt覺覺n覺z sürece kurtarma yapabilen bir durumday覺z k覺sacas覺.

Maalesef, art覺k Dernek olarak o kadar s覺k覺覺k durumday覺z ki, biriken klinik borçlar覺 nedeniyle yeni vakalara müdahale edemeyecek, yaral覺 çocuklar覺 kurtaramayacak vaziyete geldik. Yeni bir ihbar geldiinde koam覺yoruz, klinie yerletiremiyoruz yaral覺, hasta çocuklar覺. Ve üzülerek söylüyoruz ki, kliniklere ödeme yapamad覺覺m覺z sürece bu durum böyle devam edecek.

Üzülerek duyururuz ki: Hali haz覺rda bekleyen borçlar覺 ödeyemezken, yeni yaral覺 köpek/kedileri klinie yerletirmemiz mümkün deil. Bu sebeplerle yeni vaka kurtarmay覺 durdurmak zorunda kald覺k.

Bu durumda bir deiim yaratmak istiyorsan覺z lütfen az çok demeden destek olun.

Çocuklar için yap覺lan her ba覺 gönül iidir. Miktar, mebla gerçekten önemli deil… Bu vaziyetteyken hem maddeten hem de moral olarak desteinize çok çok ihtiyac覺m覺z var. 

     Çocuklar覺m覺za birlikte sahip ç覺kal覺m, onlar覺 el birliiyle kutaral覺m. Rica ediyoruz, az veya çok demeden destekte bulunal覺m.


Fotoraflardaki çocuklar a覺r tedavi süreçlerinden geçiyor. 襤simlerini belirterek aa覺da yer alan dernek hesab覺m覺za ba覺lar覺n覺z覺 bekliyoruz.
https://hayvankurtarma.wordpress.com/bagis-destek/

 

Hayvan Kurtarma Dernei
0555 339 9301

 
Geri d繹n
Share |